47-208 Długomiłowice, ul. Główna 27a

Zobacz więcej 

 

Poznaj więcej opinii naszych Gości!

 

Poznaj więcej opinii naszych klientów! Przekonaj się dlaczego możesz nam zaufać w kwestii organizacji Twojej uroczystości. Nasz lokal to również idealne miejsce na wyjście ze znajomymi lub rodzinny obiad - dołącz do grona zadowolonych Gości!

 

Miałeś już okazję skorzystać z naszej oferty? Będzie nam niezmiernie miło jeśli Ty również podzielisz się swoimi doświadczeniami!

 

Opinia Pani Katarzyny

Opinia z profilu w Google Moja Firma

 

 
Polecam catering. Moi goście zachwyceni, pyszne jedzenie i piękny wystrój półmisków. Cena adekwatna do jakości, niewygórowana. Jeszcze raz polecam. A właścicielom jeszcze raz dziękuję. Pozdrawiamy!
 

 

Opinia Pana Dawida

Opinia z profilu w Google Moja Firma

 

 

Fantastyczne miejsce na jakąkolwiek uroczystość czy szybki obiadek. Miła obsługa i wystrój znakomity. Nie dziwię się, że niedawno doszło do rozbudowy obiektu bo na prawdę warto się zatrzymać i przekąsić smaczne potrawy.
 

 

Opinia Pana Mariusza

Opinia z profilu w Google Moja Firma

 

 

Wspaniałe miejsce! Bardzo smaczna kuchnia i przemiła obsługa. Jestem bardzo pozytywnie zbudowany atmosferą, którą stworzyli Właściciele. Gorąco polecam miejsce.
 

 

Opinia Pani Justyny

Opinia z profilu w Google Moja Firma

 

 

Polecam na obiad z Rodziną. Miła atmosfera, przyjazne i spokojne wnętrze w stonowanych barwach. Jedzenie dobre, zgodne z kartą.

 

 

Opinia Pana Mateusza

Opinia z profilu w Google Moja Firma

 

 

Jak najbardziej polecam wszystkim to miejsce!!! Miła rodzinna atmosfera pełna ciepła, profesjonalna obsługa, solidne porcje jedzenia, z racji że to tak dobry lokal polecam wcześniejszą rezerwację.

 

Opinie Klientów 

Zarezerwuj nocleg 

47-208 Długomiłowice, 

ul. Główna 27a

47-208 Długomiłowice, ul. Główna 27a

Sale okolicznościowe

 

 Sala do 24 osób

 

Sala do 40 osób

© Restauracja TIBO 2024